Kurs dietetyka online – instruktor dietetyki i suplementacji w Kar-Group

Kurs dietetyka online i stacjonarnie

To oczywiste, że wiele osób wciąż nie ma pojęcia o zdrowej diecie czy prawidłowej suplementacji. Wystarczy spojrzeć w statystyki dotyczące otyłości czy szeroko pojętego aktywnego stylu życia, a raczej jego braku. Z drugiej strony, w wielu miejscach wciąż brakuje ekspertów odpowiedzialnych za dietetykę i suplementację. Mowa nie tylko o profesjonalnych klubach sportowych, ale również klinikach, przychodniach, siłowniach czy organizacjach prozdrowotnych. Sprawdź, jak wygląda kurs dla początkujących i nieco bardziej zaawansowanych!

Kurs dietetyka online

Zdobądź certyfikat

Kurs dietetyka online

Kurs dietetyka online

Na współczesnym rynku pracy liczy się nie tylko staż pracy czy wykształcenie, ale również pasja, doświadczenie oraz chęć nieustannego rozwoju. Certyfikaty ukończenia specjalistycznych kursów są nie tylko ozdobą CV, ale jedną z ważnych kart negocjacyjnych w procesie rekrutacyjnym czy przy podwyżkach oraz awansach. Jednym słowem – niezależnie co się robi – warto się w tym doskonalić.

I właśnie po to powstał kurs Kar-Group dla przyszłych i obecnych instruktorów dietetyki oraz suplementacji. Co najistotniejsze, jest on przeprowadzany na platformie e-learningowej, więc każdy może w swoim własnym, indywidualnym tempie popracować nad zgromadzeniem i systematyzacją wiedzy. Po maksymalnie 60 dniach trzeba przystąpić do egzaminu, który jest internetowym testem. Minimum 70% poprawnych odpowiedzi oznacza zaliczenie i otrzymanie dokumentacji oraz wybranych pamiątek ukończenia kursu. Szkolenie zaliczone! Pora wykorzystać zdobyty certyfikat, ale przede wszystkim ważną wiedzę. Zwłaszcza, że temat ma bardzo społeczny i pożyteczny charakter.

Zakres kursu

Internetowy kurs dla instruktorów suplementacji i dietetyki Kar Group jest podzielony na kilka modułów.

Pierwszy moduł przekazuje wiedzę na temat kaloryczności, a także białka, węglowodanów, błonnika, witamin, minerałów oraz tłuszczy. Znajduje się tam także odpowiedź na ważne pytanie – w jakim stopniu ludzki organizm potrzebuje białka, węglowodanów i tłuszczy? Kolejne pojęcia, które koniecznie trzeba wyjaśnić już na początku szkolenia, to anabolizm, katabolizm oraz antykataboliki.

Drugi moduł wchodzi jeszcze głębiej w detale, które są istotne z punktu widzenia profesjonalistów w zakresie dietetyki i suplementacji. Na czym polega hipertrofia mięśniowa i zjawisko nadkompensacji ? Czym grozi deficyt kaloryczny? Co zrobić z nadwyżką kalorii? Po ukończeniu profesjonalnego kursu Kar-Group te pytania przestają brzmieć „kosmicznie”, a stają się przedmiotem codziennych rozważań.

Trzeci moduł jest niemniej ważny z punktu widzenia codziennej pracy z klientami. Jak wygląda planowanie diet dla sportowców? Jak powinno się łączyć dietę z suplementacją wartościowych i niezbędnych składników? Do tego kwestie związane z rolą wody, a także fizjologią treningu oraz energetyką wysiłku fizycznego.

Zawsze warto się rozwijać

Powyższe tematy lekcji online odpowiadają zagadnieniom, które są wymagane na egzaminie. Ale by stawać się coraz lepszym ekspertem w swojej dziedzinie, trzeba dawać z siebie jeszcze więcej. Komunikacja interpersonalna? Zarządzanie grupą? Źródła energii? Normy energetyczne? Prowadzenie zajęć? Te wszystkie tematy są przedmiotem dodatkowych lekcji dostępnych dla kursantów Kar-Group. Z tego materiału nie musisz zdawać egzaminu, to bonusowy zastrzyk wiedzy dla ambitnych. Przyda się w pracy, wiesz? Powodzenia! Kurs można zaliczyć bez wychodzenia z domu, a korzyści czerpie się latami…

Instruktor dietetyki i suplementacji

Kurs dietetyka online

Kurs dietetyka online

Aby prowadzić zdrowy tryb życia potrzebna jest nie tylko fizyczna aktywność, ale przede wszystkim większa świadomość żywieniowa. Ten kurs przygotowuje Cię do pracy w charakterze dietetyka, którego kompetencje pozwalają znaleźć pracę w takich miejscach, jak centra dietetyczne, sklepy specjalistyczne, ośrodki sportu i zdrowia, kluby.

zapisz się          przebieg kursu          program kursu

 

Darmowe wiedzowe kursy sportowe

Darmowe szkolenia (wypróbuj tutaj)

 

kurs dietetyka online, kurs dietetyki online, dietetyka kurs, szkolenie dietetyka
fraza kluczowa: kurs dietetyka online, kurs dietetyki online, dietetyka kurs, szkolenie dietetyka, kurs dietetyka online, kurs dietetyki online, dietetyka kurs, szkolenie dietetyka

No votes yet.
Please wait...