Kurs dietetyki online i stacjonarnie w Kar-Group

Odpowiednia dieta, a także świadoma suplementacja stanowią podstawy sukcesu we współczesnym sporcie. Oczywiście, nie tylko od nich zależy bicie rekordów i utrzymywanie wysokiej formy, niemniej profesjonaliści zdecydowanie bardziej niż kiedyś przywiązują wagę do tego, co kładą na talerz, a także czym wspierają funkcjonowanie organizmu. Bycie instruktorem w tych dziedzinach zdecydowanie się opłaca!

Zapisz się na kurs dietetyki online i stacjonarnie w Kar-Group

Kurs instruktora dietetyki i suplementacji

Kurs instruktora fitness online

Co po kursie

Kurs dietetyki online

Kurs dietetyki online

Zanim sprawdzisz szczegóły omawianego kursu, zastanów się, jakie przynosi korzyści. Przede wszystkim pozwala zdobyć holistyczną wiedzę zgromadzoną w formie przystępnego szkolenia, podzielonego na tematyczne moduły. Ale nie to jest w tym momencie najistotniejsze. Przecież otrzymując certyfikat ukończenia kursu stajesz się ekspertem, masz w CV potwierdzenie swoich zainteresowań oraz umiejętności.

Instruktorzy w zakresie dietetyki i suplementacji są potrzebni w bardzo wielu miejscach: klubach, szkołach, akademiach, związkach, fundacjach, ośrodkach, centrach fitness czy firmach specjalizujących się w poradnictwie i układaniu indywidualnych diet. Poza tym wielu naszych kursantów to osoby prowadzące własną działalność, chcące się rozwijać, a także otwierać na nowe możliwości, na przykład w ramach lokalnej społeczności lub przez Internet.

To Twoja sprawa, jak wykorzystasz zastrzyk wiedzy, który oferujemy w tak niskiej cenie. Jedno jest pewne, na pewno te informacje są przydatne i możesz je wykorzystać w ciekawy, rozwijający sposób. Dając impuls swojej karierze zawodowej, ale i wspierając innych – w walce o zdrowszą, atrakcyjniejszą sylwetkę czy formę.

Prosta droga do wartościowego certyfikatu

Czy wiesz, że szkolenie dla instruktorów dietetyki i suplementacji organizujemy także w ramach naszej platformy e-learningowej? Droga do ukończenia kursu jest więc bardzo prosta. Wystarczy opłacić całość lub część szkolenia, co pozwala otrzymać dostęp do materiałów edukacyjnych. O tym, co zawierają, za chwilę.

W każdym razie masz 60 dni na zapoznanie się z materiałem szkoleniowym. Jak i kiedy to zrobisz – Twoja sprawa. Kursy online mają tę zaletę, że dostosowujesz je w pełni do swojego harmonogramu dnia, uwzględniając życie rodzinne i zawodowe.

Egzamin wewnętrzny, również przeprowadzany przez Internet, obejmuje wyraźnie wskazany zakres wiedzy. Nie otrzymujesz żadnego niespodziewanego pytania. Do zdania wystarczy 70% poprawnych odpowiedzi. Ewentualne poprawki nie oznaczają dodatkowych kosztów. Brawo! Po zaliczeniu egzaminu pozostaje Ci jedynie czekać na przekazanie certyfikatu w wybranej formie. Z nową, usystematyzowaną wiedzą i dokumentacją potwierdzającą kompetencje nie pozostaje nic innego, jak walczyć o zatrudnienie, awans czy realizację innego planu…

Ta wiedza się przydaje

Obowiązkowy zakres kursu składa się z trzech modułów zawierających bardzo specjalistyczne, choć przystępnie sformatowane lekcje. Dzięki nim jasne stają się pojęcia kaloryczności, anabolizmu, katabolizmu, antykatabolików, hipertrofii mięśniowej, nadkompensacji czy deficytu kalorycznego. Jasne stają się także zadania i właściwości białek, węglowodanów, tłuszczy, witamin, minerałów i błonnika. Materiał obejmuje także wiedzę o wodzie, fizjologii treningu czy planowaniu diety i suplementacji – szczególnie z uwzględnieniem osób aktywnych fizycznie.

We własnym zakresie możesz także zapoznać się z nieobowiązkowym materiałem dodatkowym. Dla chętnych oferujemy bonusowe lekcje z zakresu komunikacji interpersonalnej, rozwoju, zarządzania procesami grupowymi, wystąpień publicznych, źródeł energii czy norm energetycznych. Kursantom proponujemy zarówno lekturę ciekawych e-booków, jak i książek, które ukazały się drukiem. Z pewnością warto nieustannie poszerzać horyzonty.

 

Kurs dietetyki online

Kurs dietetyki online

Instruktor dietetyki i suplementacji

Aby prowadzić zdrowy tryb życia potrzebna jest nie tylko fizyczna aktywność, ale przede wszystkim większa świadomość żywieniowa. Ten kurs przygotowuje Cię do pracy w charakterze dietetyka, którego kompetencje pozwalają znaleźć pracę w takich miejscach, jak centra dietetyczne, sklepy specjalistyczne, ośrodki sportu i zdrowia, kluby.

zapisz się          przebieg kursu          program kursu

 

Darmowe wiedzowe kursy sportowe

Link do darmowych szkoleń – (kliknij tutaj)

 Kurs trener personalny online

 

fraza kluczowa: Kurs dietetyki online, Kurs dietetyki online, dietetyk jak zostać, dietetyka kurs online, Kurs dietetyka online, Kurs dietetyka online, Kurs dietetyka online, Kurs dietetyka online, Kurs dietetyka online, Kurs dietetyka online, Kurs dietetyka online, Kurs dietetyki online, Kurs dietetyki online, Kurs dietetyki online

No votes yet.
Please wait...