Kurs instruktora samoobrony online i stacjonarnie w Kar-Group

Zapisz się  na kurs instruktora samoobrony online i stacjonarnie

w Kar-Group

Kursy samoobrony cieszą się niezmienną popularnością, zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn, niezależnie od wieku. Dlaczego? W zasadzie każdy zna odpowiedź na to pytanie. Trudno mówić stuprocentowym bezpieczeństwie na ulicach; są sytuacje, w których umiejętność obezwładnienia napastnika bardzo się przydaje. Jednak do prowadzenia takich kursów potrzebni są fachowi instruktorzy…

Certyfikat niezbędny do pracy

Kurs instruktora samoobrony online

Kurs instruktora samoobrony online

Możesz posiadać doświadczenie, możesz samemu radzić sobie w sytuacjach bezpośredniego zagrożenia życia lub zdrowia. Jednak by być instruktorem dla innych, potrzebujesz dokumentów potwierdzających te umiejętności.

Jednym słowem, potrzebujesz certyfikatu. Dzięki Kar-Group, by go zdobyć nie musisz nawet wychodzić z domu. Tak, to naprawdę możliwe! Wystarczy ukończyć specjalny kurs przygotowany na platformie e-learningowej.

Po wybraniu kursu dla instruktorów samoobrony i otrzymaniu do niego dostępu nie pozostaje nic innego, jak zacząć przygotowywać się do egzaminu. Można to robić w dowolnym momencie i dowolnym zakresie czasowym. Ważne, by w podróży czy domu znajdować trochę czasu na przyswajanie wiedzy zawartej w poszczególnych modułach.

Egzamin również odbywa się na platformie e-learningowej, ma formę testu. Gwarantem otrzymania certyfikatu jest wynik na poziomie przynajmniej 70%. Ewentualnie niepowodzenie można bezpłatnie skorygować kolejnymi podejściami do zaliczenia. Następnie otrzymuje się dokumentację i certyfikację według wybranego i opłaconego pakietu.

Z certyfikatem ukończonego szkolenia Kar-Group zdecydowanie łatwiej o podjęcie pracy w charakterze instruktora samoobrony czy rozszerzenie dotychczasowego zakresu kompetencji, na przykład w klubie, na siłowni, w akademii sportowej, szkole. Profesjonalne kursy i certyfikaty ich ukończenia są również mile widziane przy składaniu wniosków o dotacje.

Poznaj zakres materiałów edukacyjnych kursu dla instruktorów samoobrony, a także literaturę przedmiotu, przydatną do pozytywnego zaliczenia egzaminu.

Kurs dla instruktorów samoobrony


W pierwszym module są przedstawione techniki walki wręcz, a także sposoby ich zastosowania. Z kolei drugi moduł skupia się na sprawności ruchowej, a także konieczności rozwijania zdolności motorycznych. Trzeci moduł jest związany z pomocą przedmedyczną, a czwarty – technikami obronnymi. Swoistym podsumowaniem obowiązkowej części kursu jest moduł piątki, poświęcony aspektowi teoretycznemu, czyli historii i rozwojowi sztuk walki na świecie.

Dla chętnych, w dostępnym materiale znajduje się także kilka dodatkowych lekcji, które mogą się przydać w codziennej pracy zawodowej. Czym powinna się wyróżniać osobowość instruktora? Co z komunikacją interpersonalną? Jaka jest rola dietetyki i żywienia w sporcie? Jakie normy energetyczne dotyczą wybranych grup sportowców? Na te pytania warto poznać odpowiedzi wraz z Kar-Group!

Kurs instruktora samoobrony online

Kurs instruktora samoobrony online

Instruktor samoobrony

Aby prowadzić zdrowy tryb życia potrzebna jest nie tylko fizyczna aktywność, ale przede wszystkim większa świadomość żywieniowa. Ten kurs przygotowuje Cię do pracy w charakterze dietetyka, którego kompetencje pozwalają znaleźć pracę w takich miejscach, jak centra dietetyczne, sklepy specjalistyczne, ośrodki sportu i zdrowia, kluby

zapisz się          przebieg kursu          program kursu

 

Darmowe wiedzowe kursy sportowe

Darmowe szkolenia (wypróbuj tutaj)

 

 

 

fraza kluczowa: kurs instruktora samoobrony, kurs instruktor samoobrony, Kurs instruktora samoobrony online, Kurs instruktora samoobrony online, Kurs instruktora samoobrony online,Kurs instruktora samoobrony online, Kurs instruktora samoobrony onlinekurs instruktora sportów walki, kurs trener samoobrony,kurs trener samoobrony online

Rating: 10.0. From 2 votes.
Please wait...