Kurs ogrodniczy online i stacjonarnie w Kar-Group

Kochasz uprawę przydomowego ogródka? A może myślisz o profesjonalizacji swojej pasji? W obu przypadkach mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję, czyli internetowy kurs ogrodniczy, który pozwala bez wychodzenia z domu poszerzyć niezbędną wiedzę, zdobywając cenny certyfikat.

Kurs ogrodniczy online i stacjonarnie w Kar-Group

Kurs ogrodniczy online

Kurs instruktora fitness online

Dla kogo kurs

  • Pasjonaci ogrodnictwa.

  • Działkowcy.

  • Hodowcy roślin.

  • Właściciele i pracownicy salonów i sklepów ogrodniczych.

  • Projektanci ogrodów.

  • Pracownicy firm ogrodniczych, pracownicy sezonowi.

Zasady ukończenia kursu

Zastanawiasz się, jakie są najważniejsze zasady ukończenia szkolenia ogrodniczego przez Internet? To wszystko bardzo proste. Wystarczy uzyskać dostęp do platformy e-learningowej Kar-Group. Cena szkolenia online jest relatywnie niska, biorąc pod uwagę korzyści, jakie można osiągnąć poprzez ukończenie kursu.

Po zalogowaniu się na stronę kursu, ma się praktycznie 2 miesiące na samodzielne przygotowania do egzaminu. Zakres pytań pokrywa się wyłącznie z materiałem dydaktycznym, nie wychodzi poza. Nawet podane lektury są nieobowiązkowe, to jedynie inspiracja do samodzielnych poszukiwań pogłębionej wiedzy.

By zaliczyć egzamin, trzeba odpowiedzieć na 70% pytań poprawnie. Ewentualne poprawki są darmowe. Po zaliczeniu egzaminu wewnętrznego pozostaje jedynie odbiór wybranej i opłaconej dokumentacji, potwierdzającej udział i ukończenie szkolenia. Widzisz, jak krótka droga dzieli Cię od certyfikatu dla specjalistów w zakresie opieki nad ogrodem?

Zakres tematyczny lekcji na kursie

Moduł I: Ogrodnictwo i sadownictwo

W pierwszym module poznajesz zasady zakładania prawdziwego sadu. Trzeba wiedzieć, jak przygotować stanowisko i glebę. Dalej zgłębiasz wiedzę na temat objawów i sposobów zwalczania chorób drzew owocowych. Są one dość łatwe w uprawie, o czym dowiesz się właśnie na naszym kursie. Wreszcie: przedstawiamy kalendarz pielęgnacji w sadzie w perspektywie całego roku, wszystkich pór.

Moduł II: Kalendarz ogrodnika

Zima w ogrodzie oznacza przede wszystkim zaspy śniegu, które ładnie prezentują się na zdjęciach, ale przykrywają pogrążoną w głębokim śnie przyrodę. Inaczej ma się sprawa wiosną, latem i jesienią. Wtedy każdy ogrodnik ma pełne ręce roboty. I właśnie drugi moduł kursu pomaga ustalić priorytetowe działania na każdą porę roku.

Moduł III: Porady ogrodnicze

Czym byłoby szkolenie, gdyby nie zawierało praktycznych wskazówek dla kursantów? Dlatego w Kar-Group dostarczamy Ci jak najwięcej porad, które możesz zastosować we własnym lub cudzym ogródku. Dotyczą one chociażby cięcia drzew i krzewów, zasad ekologicznych upraw, kwestii dobrego i złego sąsiedztwa roślin oraz chorób roślin doniczkowych. Z modułu trzeciego można wynieść naprawdę sporo przydatnej wiedzy!

Nie zwlekaj, zapisz się już dziś

Jak widzisz, program naszego kursu łączy teorię z praktyką, przydając się zarówno profesjonalistom, jak i amatorom. Certyfikat ukończenia kursu może pomóc w znalezieniu pracy, ale za tak niską cenę, opłaca się uczestniczyć w internetowym szkoleniu choćby i dla siebie. Oprócz materiału dydaktycznego, który jest obowiązkowy na egzaminie, polecamy także przydatne lektury na temat ogrodnictwa.

A może interesuje Cię inny kurs? Sprawdź naszą szeroką ofertę!

Kurs ogrodniczy online

Kurs ogrodniczy online

Kurs ogrodniczy online

Kursant może podnieść umiejętności kursem doszkalającym-rozwojowym. Kurs dla osób chcących poznać tajniki ogrodnictwa w zakresie zakładania ogrodów i terenów zielonych. Przedstawiamy możliwości zagospodarowania terenów, a także techniki sadownictwa i pielęgnacji roślin.

zapisz się          przebieg kursu          program kursu

Darmowe wiedzowe kursy

Link do darmowych szkoleń – (kliknij tutaj)

 

Kurs ogrodniczy online

fraza kluczowa: kurs ogrodniczy online, kurs ogrodniczy przez internet, kurs ogrodnik online, kurs ogrodniczy online, kurs ogrodniczy przez internet, kurs ogrodnik online, kurs ogrodniczy online, kurs ogrodniczy przez internet, kurs ogrodnik online

No votes yet.
Please wait...