Kurs instruktor kulturystyki online i stacjonarnie

5/5 - (9 votes)
Kurs instruktor kulturystyki online

Podziel się postem

Żmudne ćwiczenia fizyczne, optymalnie dobrana dieta i suplementacja… Kulturyści nad rzeźbą swojego ciała pracują w pocie czoła, ale efekty bywają wręcz zniewalające. By przekazywać wiedzę na temat kulturystyki dalej, w tej dyscyplinie są potrzebni profesjonalni instruktorzy. Myślisz o tym zajęciu na poważnie? W takim razie zapisz się na wyjątkowy kurs, który szkoli przyszłych i obecnych instruktorów kulturystyki.

Bez wiedzy ani rusz

Ktoś zupełnie zdystansowany wobec kulturystyki, a szerzej – dyscyplin uprawianych na siłowni, może mieć mylną opinię na temat osób, które skupiają się na rzeźbie ciała. Tymczasem aby uzyskać widoczną muskulaturę, potrzeba splotu wielu czynników. Ciężki, metodyczny trening to wyzwanie, które wymaga holistycznej wiedzy. Nie sposób zrozumieć pracy mięśni i całego organizmu bez powtórzenia rozszerzonego materiału z biologii… Ten wątek można kontynuować, wrócimy do niego.

Kurs instruktor kulturystyki online

500 PLN - online

Instruktor kulturystyki

Dzięki ukończeniu tego kursu, zwiększasz szanse na zatrudnienie w takich miejscach, jak siłownie, akademie i kluby, w których trenują pasjonaci kulturystyki. Instruktorzy, którzy pomagają rzeźbić sylwetkę, mogą liczyć na zatrudnienie w każdym zakątku kraju. Zdobądź wiedzę o kulturystyce i zarabiaj dzięki swojej pasji!

Ale przecież siłownia to nie wszystko. Bez prawidłowej diety i suplementacji wartościowych składników uzyskanie imponującej rzeźby, ale także siły, jest praktycznie niemożliwe. Trzeba wiedzieć co jeść, w jakich ilościach, w jakich odstępach czasowych. Tu nie ma miejsca na amatorszczyznę, bo każdy błąd może poważnie odbić się na zdrowiu i samopoczuciu.

Zanim kupisz wypróbuj za darmo!

Zapisz się na wybrany kurs sportowy

0.00 PLN - online

Kurs Trener Personalny

Szkolenie dla osób zainteresowane sportem i treningiem personalnym. Szkolenie prowadzi kilku trenerów w formie licznych materiałów video. Skorzystaj z wiedzy treningowej, motorycznej i dietetycznej w tym jednym szkoleniu. Już teraz zapisz się i skorzystaj w wiedzy.

0.00 PLN - online

Kurs Instruktor Biegania

Szkolenie skierowane jest do wszystkich, którzy są zainteresowani sportem i bieganiem. Bogaty materiał ogólnorozwojowy z kilku dziedzin sportu jak motoryka, dietetyka i trening siłowy. Szkolenie w formie opisowej i licznych materiałów video.

0.00 PLN - online

Kurs Instruktor Fitness

Ze szkolenia powinny skorzystać osoby zainteresowane sportowym trybem życia a w szczególności treningiem fitness. Szkolenie dla amatorów i profesjonalistów. Kurs z materiałami video prowadzonymi prze kilku trenerów i instruktorów dodatkowo uzupełnione w materiały opisowe.

Idąc tym tropem – każdej osobie zainteresowanej kulturystyką jest potrzebny swoisty przewodnik, trener, instruktor. Nazwa może być różna, ale chodzi o jedno: wytłumaczenie, na czym to wszystko polega, jak uzyskać pożądany efekt, czego nie robić. W dzisiejszych czasach instruktorom na siłowni płaci się godne pieniądze, a wiedza i doświadczenie są idealną bazą do zrobienia ciekawej kariery zawodowej. Jedni wykorzystują swoją ciężką pracę robiąc karierę w mediach społecznościowych, inni działają przede wszystkim wokół lokalnych klubów czy akademii. Istnieje wiele sposobów na przekucie prywatnej pasji w realny biznes. Podstawą jest jednak zgromadzenie wiedzy, a także posiadanie odpowiedniej certyfikacji swojego know-how.

Kurs Kar-Group został opracowany dla wszystkich zainteresowanych kulturystyką. Przystępna formuła szkolenia internetowego i niska cena zachęcają do jak najszybszego zapisania się na kurs. Dowiedz się, jak jest zorganizowany, a przede wszystkim – czego możesz się z niego dowiedzieć.

Kar-Group i nowoczesna formuła kursu

Zasady są proste. Wybierasz kurs, który Ci odpowiada, w tym przypadku dla instruktorów kulturystyki i opłacasz go. Dzięki temu otrzymujesz dostęp do platformy e-learningowej. Od tego momentu masz 60 dni na samodzielne zapoznanie się z profesjonalnym materiałem dydaktycznym. Będzie on podstawą do zdania egzaminu wewnętrznego. Na każdym etapie działasz kiedy chcesz i jak chcesz. Możesz uczyć się np. w łóżku lub pociągu, w zależności od możliwości, harmonogramu dnia, preferencji. Egzamin składa się z pytań testowych, a do zdania potrzeba 70% poprawnych odpowiedzi. Gorszy wynik można bezpłatnie poprawić. Po zdaniu kursu otrzymuje się wybrany pakiet dokumentacji, także w języku obcym

Zakres kursu – dla instruktorów kulturystyki
W celu ułatwienia efektywniejszej nauki, materiał dydaktyczny został podzielony na kilka modułów.

Kurs instruktora piłki ręcznej online

Zakres kursu – dla instruktorów kulturystyki

Kursant Kar-Group może również zapoznać się nieobowiązkowym materiałem, który dotyczy między innymi: komunikacji interpersonalnej, zarządzania grupą, rozwoju osobistego, planowania zajęć, zasad odżywiania czy norm energetycznych. Z pewnością warto poszerzać zakres wiedzy, by w przyszłości móc być wiarygodnym i rzetelnym, świadomym instruktorem.

Kar-Group poleca kursantom lekturę podanych w kursie źródeł, czyli publikacji dotyczących treningu mentalnego czy psychologii sportu. Kulturystom szczególnie zaleca się lekturę książek „Modelowanie sylwetki. Osobisty trener”, „Wielki atlas ćwiczeń na siłę i masę”, a także „kulturystyka na zdrowie i urodę”. Choć nie są obowiązkowe na egzaminie, przydają się także po ukończeniu kursu.

Ćwicz, rzeźb, zarażaj pasją innych!

Zakres kursu – dla instruktorów kulturystyki

kursy-online-kar-group