Kurs instruktora fitness online i stacjonarnie w Kar-Group

Gdyby prześledzić kariery profesjonalnych instruktorów fitness, można z czystym sumieniem potwierdzić tezę, że każdy z nich podąża swoją własną, wyjątkową drogą. Nie ma jednego schematu, klucza do sukcesu. To prawda, ale przecież są pewne cechy wspólne. Kto zachęca do aktywności fizycznej drugą osobę, musiał przecież jakoś zdobyć wiedzę. Jak posiąść ją w szybki i skuteczny sposób?

Zapisz się na kurs instruktora fitness online i stacjonarnie w Kar-Group

Kurs instruktora fitness online

Kursy jedną z dróg do sukcesu

Kurs instruktora fitness online

Kurs instruktora fitness online

Kariera specjalisty w zakresie fitness może przybrać rozmaity kształt. Niektórzy są sportowymi influenserami, którzy zdobywają ogromne zasięgi każdą aktywnością w mediach społecznościowych i wykorzystują potencjał Internetu. Inni działają bez medialnego rozmachu, za to w skali lokalnej cieszą się dużym uznaniem, na przykład prowadząc grupę lub otwierając siłownię w jednym z osiedlowych czy miejskich punktów. Niektórzy kochają prowadzić treningi grupowe, inni kierują się w stronę doradztwa personalnego.

Idź własną drogą!

Masz wiele możliwości, ale od czegoś trzeba zacząć, prawda? I choć ten tekst ma na celu przybliżenie skutecznego kursu dla przyszłych i obecnych instruktorów fitness, wcale nie zaczniemy od reklamy naszego programu.

Bo jest coś równie ważnego i przydatnego.

Twoje doświadczenie. Klucz do osiągnięcia sukcesu. By skutecznie przekonywać innych do pracy nad kondycją i sylwetką, najpierw trzeba zacząć od siebie. Wylać hektolitry potu, osiągnąć zamierzony efekt. Trudno zaskarbić sobie szacunek klientów, gdy samemu nie świeci się przykładem. Poza tym, ciężki trening nad sobą, zarówno w sferze fizycznej, jak i mentalnej, pozwala zrozumieć istotę treningu, poznać mechanizmy funkcjonowania organizmu, znaleźć sposoby na skuteczną motywację.

Dlatego:

  • ćwicz dużo, dużo i… jeszcze więcej, poznając swoje ciało i rozmaite techniki;

  • w wolnych chwilach planuj swoje cele i pomysły na bycie instruktorem fitness;

  • notuj treningi i postępy – to bardzo ważne, by później skuteczniej motywować innych.

Pora zgromadzić wiedzę

By pomagać innym w treningach nie trzeba specjalnych zezwoleń czy uprawień. Bez przesady! Ale z drugiej strony każda siłownia, klub czy organizacja nie przyjmują na piękny uśmiech. Trzeba mieć coś w papierach – a jeśli nie doświadczenie zawodowe, to już na pewno wątek edukacyjny. Skoro nie decydujesz się na studia kierunkowe (np. na AWF), skorzystaj z ciekawej formuły szkoleń internetowych.

W Kar-Group przygotowaliśmy profesjonalny kurs dla instruktorów fitness, w którym można uczestniczyć zdalnie, gdziekolwiek jesteś i jakie masz obowiązki. Po zapisaniu się na platformę e-learningową otrzymujesz dostęp do materiałów edukacyjnych. Uczysz się, kiedy masz czas, a w maksymalnie 60 dni przystępujesz do egzaminu wewnętrznego, również online. Do zdania wystarczy 70% poprawnych odpowiedzi. Pytania zawsze odnoszą się do treści kursu. Właśnie: pora wyjaśnić, czego właściwie dotyczy szkolenie!

Instruktor fitness bez tajemnic

Obowiązkowy materiał został podzielony na 3 moduły.

  • I moduł: komponenty treningu, formy aerobiku, rola muzyki, rozgrzewka.

  • II moduł: choreografia i metody nauczania, wzmacnianie mięśni, budowanie wytrzymałości.

  • III moduł: zbilansowana dieta, cele treningowe.

Oprócz tego, w celu poszerzenia wiedzy, możesz zapoznać się z darmowym materiałem dodatkowym, nieobowiązującym na egzaminie. Lekcje dotyczą komunikowania interpersonalnego, rozwoju w charakterze instruktora, zarządzania procesów grupowych czy szczegółów dietetyki i żywienia w sporcie.

Największe korzyści ukończonego szkolenia? Wartościowy, honorowany przez pracodawców i urzędników certyfikat potwierdzający nabycie wiedzy z zakresu fitness i aerobiku. Płacisz niewiele, nie musisz nigdzie dojeżdżać, zdajesz bez stresu i… łączysz teorię z praktyką. Teraz Twoje marzenie o byciu trenerem fitness staje się rzeczywistością.

Kurs instruktora fitness online

Kurs instruktora fitness online

Instruktor fitness (aerobik)

Bez optymalnego przygotowania motorycznego, sukces we współczesnym sporcie, niezależnie od dyscypliny, jest praktycznie niemożliwy. Dlatego warto ukończyć kurs, który stwarza perspektywę pracy w klubach, akademiach czy ośrodkach sportu, jak również z młodzieżą oraz w ramach treningów indywidualnych.

zapisz się          przebieg kursu          program kursu

Darmowe wiedzowe kursy sportowe

Link do darmowych szkoleń – (kliknij tutaj)

 Kurs trener personalny online

 

fraza kluczowa: Kurs instruktora fitness online, kurs instruktora fitness, kursy instruktora fitness, kursy na instruktora fitness, kurs instruktora aerobiku, kurs instruktora aerobiku online, Kurs instruktora fitness online, Kurs instruktora fitness online, Kurs instruktora fitness online,Kurs instruktora fitness online

Rating: 10.0. From 1 vote.
Please wait...