Kurs instruktora siatkówki online w Kar-Group

Kurs instruktora siatkówki online i stacjonarnie.

Siatkówka jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w Polsce, w końcu reprezentują nas mistrzowie świata! Polska liga należy do najsilniej obsadzonych, a kolejne miasta zachwycają między innymi zaangażowaniem kibiców w kulturalny doping. To sport, w którym do odniesienia sukcesu jest potrzebny nie tylko wzrost, ale przede wszystkim koordynacja ruchowa, profesjonalny tryb życia i… dobre szkolenie. A skąd wziąć wykwalifikowanych trenerów oraz instruktorów?

Kurs bez barier

Kurs dla instruktorów piłki siatkowej jest szansą na zdobycie dodatkowych kwalifikacji związanych z tą ultraciekawą i wymagającą dyscypliną, którą uprawia wiele młodych Polek i Polaków. Oprócz warunków do trenowania, dzieciaki, młodzież i dorośli potrzebują profesjonalnego wsparcia merytorycznego. Potrzebują trenerów oraz instruktorów, którzy wskażą błędy do wyeliminowania, obszary do jeszcze bardziej wytężonej pracy.

Kurs jest skierowany do trenerów wychowania fizycznego, aktywnych i byłych zawodników, działaczy, a także pasjonatów, którzy chcą podnieść swoją wiedzę na temat ulubionej dyscypliny. Kurs jest przyjazny, ponieważ odbywa się całkowicie na platformie e-learningowej. Ma to wpływ nie tylko na korzystną cenę, ale również efektywność uczenia. Uczysz się bowiem wtedy, kiedy chcesz i możesz. Jedni wolą to robić rano, inni wieczorem, a z pewnością dla każdego ma znaczenie przejrzysta forma lekcji i źródeł.

Do zaliczenia kilka kroków

Kurs instruktora siatkówki online

Kurs instruktora siatkówki online

Należy zacząć od wybrania kursu i opłacenia go zgodnie z regulaminem (całościowo lub częściowo). Wtedy otrzymuje się dostęp do wspomnianej platformy e-learningowej. Przygotowany tam przez współpracujących z Kar-Group specjalistów materiał dydaktyczny jest podzielony na moduły. Możesz wydrukować lekcje lub czytać treści online, na komputerze czy urządzeniu mobilnym. Kiedy chcesz i jak długo chcesz. W jakiej kolejności jest Ci wygodnie. Po prostu – Ty decydujesz o całym etapie zdobywania wiedzy.

Masz 60 dni, by przygotować się do egzaminu. Spokojnie – on też jest internetowy. Nieważne, gdzie mieszkasz, nie musisz wychodzić z domu, by zdobyć pożądaną certyfikację w zakresie siatkówki i bycia instruktorem.

Zaliczenie kursu następuje w momencie uzyskania wyniku przynajmniej 70% poprawnych odpowiedzi. Pytania są testowe, wynikają wyłącznie z zadanego materiału dydaktycznego, nie wykraczają poza. Nawet jeżeli zdarzy się wpadka (mniejsza niż wymagana liczba poprawnych odpowiedzi), ewentualna poprawka jest darmowa.

Po pomyślnym zaliczeniu kursu pozostaje jedynie odebrać certyfikację w wybranej formie – między innymi dyplomu czy pamiątkowej statuetki. Na dokumentach nie ma adnotacji, że kurs był internetowy. To dyplom certyfikowanej, profesjonalnej firmy szkoleniowej. Podnosi wartość CV, wspiera poszukiwanie idealnej pracy w roli specjalisty związanego z siatkówką. Certyfikat może być przetłumaczony na język angielski lub niemiecki, co także ma znaczenie dla osób poszukujących pracy w sporcie zagranicą. Na Zachodzie również panuje zapotrzebowanie na instruktorów siatkówki, nie tylko w szkołach.

  • UWAGA! W Kar-Group szkolenie online jest niemal 3-krotnie tańsze od stacjonarnego. Materiał równie skutecznie przygotowuje do roli instruktora siatkówki, a zaoszczędzone pieniądze można zainwestować w dalszy rozwój osobisty! Sprawdź aktualne ceny i już dziś zapisz się na internetowy kurs!

Materiał dydaktyczny

Obowiązkowy materiał na egzamin jest podzielony na dwa moduły. W pierwszym jest mowa przede wszystkim o trenowaniu dzieci, a także formowaniu ról zespołowych (a przecież w siatkówce akcje indywidualne praktycznie nie mają racji bytu – chyba, że mówimy o spektakularnych asach serwisowych…). W materiale kładzie się nacisk na efektywną grę całego teamu.

Drugi moduł jest jeszcze bardziej zróżnicowany. Można się dzięki niemu dowiedzieć więcej na temat usposobienia profesjonalnego trenera czy zgłębić umysł zdobywcy. Przedstawione są także zajęcia uspołeczniające oraz zestaw 12 ćwiczeń, które idealnie wspierają rozwój siatkarza.

To nie wszystko. Kursanci Kar-Group otrzymują online dostęp do dodatkowego materiału, który przydaje się we wszystkich zajęciach związanych ze sportem. W „ekstra” lekcjach jest mowa o komunikacji interpersonalnej, dietetyce, zarządzaniu grupą, planowaniu zajęć czy wystąpieniach publicznych. Wszak współczesny sport wymusza znacznie szerszą świadomość, niż to, jak grać pod siatką…

Dla pogłębienia wiedzy, polecamy także specjalistyczne publikacje, przydatne wszystkim instruktorom i trenerom siatkówki. Online są dostępne takie publikacje, jak: „Sportowe kalorie”, „Żywienie w sporcie”, „Trening mentalny”, „Psychologia sportu dla bystrzaków”, „Sport jako biznes w czasach globalizacji” czy „Trening Mentalny Sportowca”. Z kolei wydania książkowe, które wskazujemy jako Kar-Group, to „Piłka siatkowa”, „Piłka siatkowa. Technika, metodyka, przykłady ćwiczeń” czy „Piłka siatkowa – techniczno-taktyczne przygotowanie do gry”.

Kurs instruktora siatkówki online

  • Podsumowując: kurs jest dostępny także poprzez platformę e-learningową Kar-Group. Zaliczenie egzaminu wymaga 70%. Uzyskany certyfikat profesjonalnej firmy szkoleniowej daje Ci możliwość pracy w charakterze instruktora piłki siatkowej, czyli popularnej siatkówki. Odpowiedzi na pytania w egzaminie wewnętrznym zawarte są w materiale dydaktycznym.
Kurs instruktora siatkówki online

Kurs instruktora siatkówki online

Instruktor piłki siatkowej

Aby prowadzić zdrowy tryb życia potrzebna jest nie tylko fizyczna aktywność, ale przede wszystkim większa świadomość żywieniowa. Ten kurs przygotowuje Cię do pracy w charakterze dietetyka, którego kompetencje pozwalają znaleźć pracę w takich miejscach, jak centra dietetyczne, sklepy specjalistyczne, ośrodki sportu i zdrowia, kluby.

zapisz się          przebieg kursu          program kursu

 

Darmowe wiedzowe kursy sportowe

Link do darmowych szkoleń – (kliknij tutaj)

 Kurs trener personalny onlinefraza kluczowa: Kurs Instruktor Piłki Siatkowej,kurs Instruktor Piłki Siatkowej online,kurs instruktor siatkówki online,kurs Kurs trener Piłki Siatkowej,kurs na trenera siatkówki,kurs trener piłki siatkowej,kurs trener siatkówki,szkolenie Instruktor Piłki Siatkowej,kurs instruktora siatkówki online,kurs trenera piłki siatkowej,Kurs Instruktor Piłki Siatkowej,kurs Instruktor Piłki Siatkowej online,kurs instruktor siatkówki online,kurs Kurs trener Piłki Siatkowej,kurs na trenera siatkówki,kurs trener piłki siatkowej,kurs trener siatkówki,szkolenie Instruktor Piłki Siatkowej,kurs instruktora siatkówki online,kurs trenera piłki siatkowej

No votes yet.
Please wait...