Kurs na instruktora szkolenia psów

Kurs na instruktora szkolenia psów online i stacjonarnie.

Nie trzeba przypominać, że czworonogi są najlepszymi przyjaciółmi człowieka. Przygarniając psiaka pod dach, chciałoby się ułożyć z nim jak najlepszą relację. Jednak aby pies był usłuchany, potrzebne jest Wam odpowiednie szkolenie. Kto może je przeprowadzić? Profesjonalny instruktor. A ten powinien zacząć… od specjalnego kursu. Zobacz, co w tej materii oferuje firma – Kar-Group.

Kurs, który jest warty zaliczenia

Psy, w porównaniu chociażby do kotów, są z natury posłuszniejsze. Wiele zależy oczywiście od specyfiki konkretnej rasy czy postawy właściciela. Niemniej jednak, szkolenia dla psów i ich właścicieli są współcześnie standardem. Chętnie się na nie decydujemy, ponieważ chcemy, żeby pies znał, rozumiał i wykonywał nasze komendy. Chodzi także o lepsze zrozumienie jego potrzeb, tego co wyraża, czym się kieruje. Wielu właścicieli nie wyobraża sobie wręcz, by miało odpuścić profesjonalną, nowoczesną tresurę. To etap zbliżający psy i właścicieli.

Ale przecież szkolić psy powinna osoba… wyszkolona, przygotowana do roli instruktora. Dlatego w szerokiej ofercie Kar-Group znalazło się miejsce także i na taki kurs, przygotowany przez ekspertów. Bazuje na połączeniu teorii z praktyką i pozwala w bardzo szybkim tempie przyswoić niezbędną wiedzę.

Sam kurs odbywa się przez Internet – również egzamin zalicza się wewnętrznie i całkowicie online. Zapomnij o konieczności dojeżdżania na kurs stacjonarny, nie przejmuj się sztywnymi godzinami szkolenia. Z Kar-Group uczysz się wtedy, kiedy możesz i chcesz. Wystarczy jedynie opłacić dostęp do platformy e-learningowej, a następnie w przeciągu 60 dni przygotować się do egzaminu na własną rękę, czytając materiały zgromadzone w poszczególnych modułach. Ostateczną weryfikacją jest internetowy egzamin, którego pytania na pewno nie wykraczają poza obowiązkowy materiał dydaktyczny. Do zaliczenia potrzeba 70% poprawnych odpowiedzi. Ewentualne poprawki są darmowe. Po ukończonym szkoleniu otrzymuje się certyfikację, która pomaga w znalezieniu idealnej pracy i rozwoju kariery w charakterze instruktora szkolenia psów.

Wiedza na temat szkolenia psów

Materiał dydaktyczny obowiązujący na egzaminie jest podzielony na dwa moduły. W pierwszym jest mowa o pochodzeniu psów, ich psychice (etapach rozwoju itd.), sposobach uczenia się czy psich uczuciach. A co z tresowaniem za pomocą systemu kar i nagród? Poświęcono temu zagadnieniu osobną lekcję. Drugi moduł pozwala przyjrzeć się domowej hierarchii i miejscu psa na tle rodziny. Są podane konkretne komendy, szczerze opisane problemy wychowawcze. Można się także dowiedzieć, czy nie wynikają one przypadkiem z niewłaściwej diety zwierzęcia.

W celu poszerzenia wiedzy, warto poświęcić wolną chwilę na lekturę książek o takich tytułach, jak:

  • „Pozytywne szkolenie psów”,

  • „Jak rozmawiać z psem”,

  • „Tresura psów”,

  • „Sekret grzecznego psa”,

  • „Nosem psa”,

  • „Szkolenie psa. Jak wychować idealnego pupila”.

Kurs na instruktora szkolenia psów

Czy warto podjąć się wyzwania i ukończyć szkolenie Kar-Group dla psich instruktorów? Jasne, jeśli zwierzęta Cię pasjonują, i chcesz uczyć innych prawidłowego postępowania względem czworonożnych przyjaciół! Powodzenia! Z certyfikatem ukończonego szkolenia z pewnością rozszerzysz swoje możliwości na rynku pracy, a przy okazji zdobędziesz praktyczną wiedzę na całe życie. Swoją drogą, na kurs mogą się zapisać także właściciele psów, którzy chcą po prostu wiedzieć jak najwięcej na temat wychowywania swoich pupili…[

Kurs na instruktora szkolenia psów

Kurs na instruktora szkolenia psów

Instruktor szkolenia psów

Kursant może podnieść swoje umiejętności kursem. Szkolenie skierowane jest do wszystkich, którzy są zainteresowani zrozumieniem zachowania i psychiki psów, sposobów komunikowania się. wydawania poleceń. Szkolenie skierowane jest dla właścicieli psów którzy chcą lepiej zrozumieć swojego pupila.

zapisz się          przebieg kursu          program kursu

 

Darmowe wiedzowe kursy


Link do darmowych szkoleń – (kliknij tutaj)

Kursy gastronomiczne online

 

fraza kluczowa: Instruktor Szkolenia Psów,kurs na trenera psów,kurs trenera psów,szkolenie trener psów,Kurs na instruktora szkolenia psów

No votes yet.
Please wait...