Kursy gastronomiczne online i stacjonarne w Kar-Group

5/5 - (9 votes)
Kursy gastronomiczne online, Kursy gastronomiczne przez internet, szkolenia gastronomiczne online

Podziel się postem

Mnogość programów telewizyjnych, ogromna konkurencja w branży, wielki rozwój domowego gotowania – nie da się ukryć, że kuchenne rewolucje (świadomie nawiązując do programu Magdy Gessler) ogarnęły całą Polskę. Lubimy dobrze zjeść na mieście, lubimy gotować w domowym zaciszu. Jesteśmy bardziej świadomi i rosną nasze oczekiwania. Odkrywamy kuchnie świata, ale i tradycyjne, polskie receptury. Co z tego wynika? Rozwój i zmiana branży gastronomicznej. Praca w niej jest prawdziwym wyzwaniem dla najlepszych!

Dziś, by gotować, trzeba mieć do tego serce. Nie wystarczy kilka wyuczonych przepisów, kilka patentów na szybkie ugotowanie jako tako strawnego dania. Oczekiwania Polaków są wysokie. Już nie tylko prestiżowe, ekskluzywne restauracje oferują smaczną kuchnie. Dobre jedzenie oferuje się w zwykłych restauracjach, pizzeriach, barach, bistrach, stołówkach, food-truckach, sieciówkach czy nawet wybranych działach garmażeryjnych dużych sklepów.

Fakty są takie, że branża potrzebuje dobrych kucharzy i innych specjalistów w zakresie gastronomii.

Jak zatem wejść w ten świat i przekonać do siebie przyszłego pracodawcę? Albo liczyć na awans u obecnego? Konieczny jest ciągły rozwój. Bardzo dużo dają podróże, domowe eksperymenty czy terminowanie u najbardziej doświadczonych kolegów i koleżanek po fachu. W CV warto też posiadać kursy i szkolenia, które udowadniają nieustanne poszukiwania nowej wiedzy.

Dlatego w Kar-Group, obok wielu tematycznych kursów online, przygotowaliśmy kilka specjalnie z myślą o branży gastronomicznej. Ich programy zostały opracowane z myślą o jak najlepszym połączeniu teorii i praktyki. Są dopasowane do potrzeb początkujących i średnio-zaawansowanych, a egzamin również jest przeprowadzany przez Internet. Wystarczy 70% poprawnych odpowiedzi, by otrzymać certyfikat zaświadczający ukończenie kursu. Dokumentacja, na życzenie, jest przygotowywana także w języku obcym, co ułatwia poszukiwanie pracy zagranicą. Moduły są przejrzyste, a po uzyskaniu dostępu do konkretnego kursu, ma się aż 60 dni na przygotowania we własnym zakresie. Nie trzeba trzymać się wytyczonych godzin czy sztywnych ram nauki. Każdy czerpie coś dla siebie, poszerzając horyzonty i zdobywając inspirację do dalszego rozwoju.

590 PLN - online

Szef Kuchni

Popularne powiedzenie głosi, że „gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść”. By opanować gastronomiczny chaos, w kuchni jest potrzebny prawdziwy szef, który nie tylko charyzmą, ale także rozległą wiedzą budzi naturalny respekt i szacunek pozostałych pracowników. Kurs został zaprojektowany z myślą o osobach, które aspirują do miana szefów kuchni, licząc na awans lub aplikując do pracy w nowym miejscu.

490 PLN - online

Kurs Kucharski

Podstawowy kurs kucharski, który spodoba się nie tylko profesjonalistom, ale także amatorom-pasjonatom. Ciekawym punktem szkolenia są moduły opisujące pracę lokalu gastronomicznego w ujęciu procesowym. Tak często skupiamy się na na gotowaniu jako łączeniu i przyprawianiu składników, podczas gdy praca w gastronomii wymaga planowania, kontroli, obliczeń i wielu innych, z pozoru „administracyjnych” czynności.

390 PLN - online

Menedżer Gastronomii

Czy dobre jedzenie jest wyłącznym kluczem do sukcesu lokali gastronomicznych? Oczywiście, że nie. Nawet najsmaczniejsza kuchnia nie będzie miała siły przebicia, jeśli za jej promocją i zarządzaniem nie będzie stał ktoś z szeroką wiedzą i pomysłem na biznes. Współcześnie, rola menedżera w gastronomii – od foot-trucków po ekskluzywne lokale – jest nieoceniona. Osoby, które wiedzą, jak pokierować lokalem, mogą uczynić z niego obowiązkowy punkt wizyt na mapie miasta lub mniejszego ośrodka, przynosząc właścicielowi ogromne zyski.

290 PLN - online

Kurs Kelnerski

Czym byłaby restauracja bez dobrych kelnerów? To praca dobra nie tylko dla studentów poszukujących okazji do dorobienia kilku groszy. W wielu miejscach szuka się prawdziwych profesjonalistów, którzy mogą wykazać się zarówno doświadczeniem, jak i ukończonymi kursami przygotowującymi do pracy z tacą i notatnikiem w ręku. Nasz kurs online można zaliczyć szybko, zyskując dokument przydatny w procesie rekrutacji na stanowisko kelnera.

390 PLN - online

Kurs Cukierniczy

Być może wydaje Ci się, że gastronomia to przede wszystkim kuchnia wytrawna – przekąski, śniadania, obiady i kolacje. Ale przecież tak wielu z nas kocha… przede wszystkim słodycze! W świecie nowoczesnej gastronomii prawdziwe kariery robią także wykwalifikowani cukiernicy. Wiedza na temat przygotowywania ciast i innych słodkich deserów naprawdę się opłaca.

Sprawdź ofertę kursów gastronomicznych online

Darmowe wiedzowe kursy

Sprawdź ofertę darmowych kursów online