Kursy sportowe online i stacjonarne / Kar-Group

Kursy sportowe online i stacjonarne / Kar-Group

Dostępne na naszej platformie kursy sportowe online cieszą się dużym zainteresowaniem. Niektórym może się to wydać nietypowe połączenie: e-learning oraz wiedza o poszczególnych dyscyplinach. Czy aby na pewno to coś zaskakującego? Nowoczesny trener, instruktor czy specjalista dziedzinowy powinien łączyć umiejętności praktyczne z bardzo dużą wiedzą teoretyczną. A tą możesz zdobyć poprzez udział w naszych internetowych szkoleniach.

Rozwój kariery sportowej

Kursy sportowe online i stacjonarne / Kar-GroupSport towarzyszy nam od najmłodszych lat – jako wielka pasja, ale i stopniowo coraz ważniejszy element codzienności. W pewnym wieku należy podjąć bardzo ważną decyzję – zostać profesjonalnym sportowcem, czy zająć się czymś innym, a ulubioną dyscyplinę uprawiać tylko hobbystycznie? Niektórzy, z uwagi na kontuzje czy inne czynniki od razu koncentrują się na „alternatywnej” karierze trenera, instruktora, doradcy czy działacza. W każdym z tych przypadków kluczowa staje się wiedza, którą należy umieć przekazać innym, przede wszystkim kolejnym pokoleniom sportowców.

Sprawdź ofertę kursów sportowych instruktorskich (kliknij)

Nasze kursy to właśnie element rozwoju kariery – zarówno byłego, jak i czynnego sportowca, a także każdej osoby, która w jakiś sposób jest związana ze sportem, choćby z uwagi na biznes czy hobby. Zachęcając do szkoleń na platformie e-learkingowej, tak naprawdę zachęcamy do sprawdzenia się w nowym charakterze, do poszerzenia swoich horyzontów. Nierzadko okazuje się, że to właśnie poprzez samodzielną naukę w domu czy podróży zyskujemy nieznane wcześniej informacje, otrzymujemy impuls, który jest niezbędny do dalszego rozwoju i ustabilizowania sytuacji zawodowej, która – nie da się ukryć – nie zawsze jest łatwa, szczególnie w mniej popularnych dyscyplinach.

Kursy dla pasjonatów wielu dyscyplin

  Zapraszamy Państwa do darmowej strefy edukacji i rozwoju.

Zapraszamy do skorzystania z wiedzy. Więcej materiałów na naszych szkoleniach a także na kanale youtobe.

Kursy sportowe online

Wiemy, że sport to nie tylko piłka nożna, choć zapraszamy także na kurs związany z futbolem. Oprócz tego zachęcamy do zdobywania know-how w związku z pracą trenera lekkoatletyki, koszykówki, piłki ręcznej, siatkówki, pływania czy biegania. Mamy też w ofercie szkolenia dla działaczy sportowych, menedżerów, trenerów przygotowania motorycznego czy innych osób, bez których nie da się współcześnie funkcjonować w profesjonalnych warunkach. Dlatego dokładnie sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, dlaczego to właśnie nasz kurs – z wyraźnie wskazaną nazwą i obszarem tematycznym – jest czymś dla Ciebie.

Przebieg kursu

Kursy sportowe nie różnią się zbyt wiele od pozostałych, jeśli chodzi o ich zaliczanie online. Należy opłacić część lub całość szkolenia, aby otrzymać dostęp do naszej firmowej platformy e-learningowej. Możesz z niej korzystać przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Uczysz się tam gdzie chcesz i kiedy chcesz, nikt tego nie kontroluje. Późniejszy test wiedzy będzie wymagał znajomości jedynie podanego, obowiązkowego materiału dydaktycznego.

Wreszcie możesz, dzięki tym przygotowaniom, pokusić się o zaliczenie egzaminu wewnętrznego (także przez Internet). Warunkiem otrzymania certyfikatu jest wynik przynajmniej 70% poprawnych odpowiedzi. Kursantom przysługuje także prawo do bezpłatnych powtórek po nieudanej próbie egzaminu. Po zaliczeniu testu otrzymuje się dokumentację w ustalonym wcześniej zakresie (np. certyfikat + pamiątkowy dyplom).

Wyższe kompetencje zawodowe / kursy sportowe online

Biorąc udział w internetowym kursie dla trenerów czy menedżerów sportu zyskujesz bezcenną wiedzę, którą warto wykorzystywać w późniejszej karierze. Nie należy przeceniać roli samej intuicji czy „wiedzy boiskowej”. Bez świadomości taktycznej, znajomości odpowiednich pojęć, innych doświadczeń, ale również materiałów poznawanych online, naprawdę trudno jest zrobić dziś dużą karierę.

Uwaga! Na certyfikatach od Kar-Group nie ma oznaczeń, czy dany kursant zaliczał egzamin stacjonarnie czy przez Internet. Posiadanie dokumentacji z naszej firmy sprzyja w uzyskiwaniu dotacji na założenie działalności gospodarczej, jest też mocnym punktem w CV. Warto pokazywać, że jest się potencjalnym fachowcem godnym zrobienia kariery we współczesnym sporcie. Tylko rozwój, cierpliwość, talent, samozaparcie są kluczowymi pojęciami w kontekście dalszych kroków tej kariery. Obok praktyk, budowania networkingu czy własnego „portfolio” kariery warto położyć na stole certyfikat. Skuteczny udział w kursie to powód do domy!

Kursy sportowe online

Kursy sportowe online

Rating: 10.0. From 1 vote.
Please wait...