Darmowe kursy e-learningowe

5/5 - (9 votes)
Darmowe kursy e-learningowe

Podziel się postem

Oferta Kar-Group obejmuje kilkadziesiąt komercyjnych szkoleń, które są wybierane ze względu na możliwość zdobycia zarówno bogatej wiedzy z różnych dziedzin, jak i uzyskania certyfikatów, potwierdzających nowe kompetencje. Aby promować przydatne know-how, na naszą platformę wprowadziliśmy również bezpłatne kursy, z których możesz skorzystać w każdej chwili. Nie trzeba za nie płacić, za to warto z nich skorzystać. Przekonaj się dlaczego.

Jedynym warunkiem otrzymania dostępu do platformy e-learningowej Kar-Group i wybranego, darmowego szkolenia jest podanie adresu e-mail i zapisanie się do newslettera. Najważniejsze korzyści płynące z tej wyjątkowej oferty to:

 • możliwość pozyskania eksperckiej wiedzy za darmo,
 • łatwość samodzielnej nauki w dowolnych okolicznościach,
 • możliwość doszkolenia się i podniesienia kompetencji,
 • szansa na przekonanie się o jakości kursów Kar-Group przed podjęciem decyzji o wykupieniu płatnych szkoleń.

Poznaj kursy, szkolenia i poradniki dostępne za darmo przez Internet na stronie Kar-Group. Zauważ, jak różna jest ich tematyka, a jednocześnie łączy je wartość merytoryczna.

0.00 PLN - online

Kurs administracja publiczna i samorządowa

Szkolenie dla wszystkich osób zainteresowanych tematem administracji i procesów administracyjnych. Szkolenie dla kadry administracyjnej ale i osób które chciały by pracować w administracji.

0.00 PLN - online

Jak i gdzie pozyskać Klienta ?

Jak znaleźć Klienta ? Na to pytanie odpowiadamy w tym szkoleniu. Wiele opisów, praktycznych przykładów i pomysłów na pozyskanie nowych Klientów. Prezentujemy wiele płatnych i bezpłatnych technik.

0.00 PLN - online

Kurs marketing i reklama

To szkolenie skierowane jest do osób zajmujących lub interesujących się reklamą. Wiele bardzo ciekawych materiałów video w których pokażemy jak dobrze zajmować się marketingiem internetowym ale także stacjonarnym.

0.00 PLN - online

Jak być dobrym rodzicem? Poradnik + Test

Materiał poradnikowy dla każdego rodzica. O tym jak ważne i trudne  jest wychowanie odpowiedzialnego człowieka i o tym jakie stosować zasady aby tego dokonać, tego dowiesz się na tym szkoleniu.

0.00 PLN - online

Poradnik dietetyczny

Ze szkolenia powinni skorzystać zainteresowani dietą, suplementacją ale także po prostu zdrowym trybem życia. Szkolenie prowadzi profesjonalny dietetyk w którym dowiesz się wiele ważnych rzeczy które mogą zmienić Twoje nawyki żywieniowe.

0.00 PLN - online

Psychologia psa

To szkolenie przygotowaliśmy nie tylko dla właścicieli psów  ale także trenerów i instruktorów. Kurs w formie opisowej i video prowadzi technik weterynarii. Przyda się każdemu kto jest zainteresowany zrozumieniem psychologii ale także behawioryzmu naszych czteronożnych przyjaciół.

0.00 PLN - online

Rozmowa kwalifikacyjna

Jak dobrze wypaść przed pracodawcą na rozmowie kwalifikacyjnej ? Co warto powiedzieć a o czym mówić nie warto. Wszystkie te tematy omawiamy w szkoleniu o rozmowie kwalifikacyjnej. Krótki ale praktyczny kurs z przydatnymi wskazówkami i poradami.

0.00 PLN - online

Wywieranie wpływu na ludzi

Jak prowadzić skuteczną perswazję i odnosić sukcesy podczas rozmów ? Jak spowodować aby nas słuchano i respektowano nasze zdanie ? Na te ale i szereg innych pytań odpowiadamy w szkolenie wywieranie wpływu na ludzi – skorzystaj z tej wiedzy już teraz.

0.00 PLN - online

Budowanie pewności siebie

Jak mieć pewność tego co się robi i tego co się mówi ? Jak być pewnym siebie w sposób naturalny ? Jak mieć te cechy które pomagają w codzienny życiu i w stosunkach z innymi ludźmi. Tego dowiesz się w tym szkolenie o budowaniu pewności siebie.

0.00 PLN - online

Kurs Trener Personalny

Szkolenie dla osób zainteresowane sportem i treningiem personalnym. Szkolenie prowadzi kilku trenerów w formie licznych materiałów video. Skorzystaj z wiedzy treningowej, motorycznej i dietetycznej w tym jednym szkoleniu. Już teraz zapisz się i skorzystaj w wiedzy.

0.00 PLN - online

Kurs Instruktor Biegania

Szkolenie skierowane jest do wszystkich, którzy są zainteresowani sportem i bieganiem. Bogaty materiał ogólnorozwojowy z kilku dziedzin sportu jak motoryka, dietetyka i trening siłowy. Szkolenie w formie opisowej i licznych materiałów video.

0.00 PLN - online

Kurs Instruktor Fitness

Ze szkolenia powinny skorzystać osoby zainteresowane sportowym trybem życia a w szczególności treningiem fitness. Szkolenie dla amatorów i profesjonalistów. Kurs z materiałami video prowadzonymi prze kilku trenerów i instruktorów dodatkowo uzupełnione w materiały opisowe.

O kursach

Tak często narzekamy na jakość funkcjonowania państwa w jego różnych obszarach, a przecież wiele zależy nie tylko od polityków, ale również od przygotowania urzędników nawet na pozornie najmniej istotnych stanowiskach.

Zarówno w administracji publicznej, jak i samorządowej potrzebujemy fachowców. Praca w sferze budżetowej ma swoje zdecydowane zalety, ale i pewne wady. Aby otrzymać interesującą posadę, należy być dokładnie przygotowanym na wyzwania czekające na danym stanowisku.

Oferowany przez nas kurs przybliża między innymi rozmaite przydatne, ważne kwestie prawne. Kadra urzędnicza porusza się przecież w gąszczu przepisów. Skoro ich przestrzegania oczekuje się od obywateli, tym bardziej przedstawiciele państwa czy samorządu powinni dysponować specjalistyczną wiedzą na ten temat.

Urzędy powinny dbać o rozwój kompetencji wszystkich pracowników niezależnie od szczebla czy doświadczenia. To jeden z warunków rozwoju państwa.

Na pytanie postawione w tytule kursu można odpowiedzieć rzucając wiele odpowiedzi, takich jak:

w mediach społecznościowych,

na ulicy,

na wydarzeniu branżowym…

… i można tak jeszcze długo. Pytanie, co jest najlepszą drogą w konkretnym biznesie?

Nasz bezpłatny kurs służy poszerzeniu elementarnej wiedzy na temat sprzedaży. Można wiele mówić o technikach marketingowych, sile perswazji czy reklamy, jednak podstawą jest sama świadomość, w jaki sposób i gdzie dokładnie znajdować potencjalnych klientów. Reklamowanie produktów lub usług to ważne zajęcie, ale bezcelowym, gdy nie ma się do kogo skierować przekazu.

Ten kurs może przydać się między innymi osobom zainteresowanym:

pracą w call center, sprzedaży bezpośredniej, obsłudze klienta,

prowadzeniem działalności gospodarczych,

zwiększeniem skuteczności na stanowisku wymagającym efektywnych wyników sprzedażowych.

Mawia się, że „reklama jest dźwignią handlu” i trudno o lepsze porównanie. Niełatwo wyobrazić sobie dobrze prosperujący biznes, który nie jest w żaden sposób reklamowany. To bardzo rzadkie zjawisko budzące raczej zdumienie i podejrzliwość, a nie bezwarunkową akceptację i publiczną ekscytację.

Tymczasem działania z marketingu czy reklamy to podstawa myślenia o biznesie tak w krótszej, jak i dłuższej perspektywie. Nasz kurs przybliża między innymi podstawowe, branżowe pojęcia, a także elementarne mechanizmy, które sprawiają, że klienci chętniej kupują oferowane produkty lub usługi.

Ważne zastrzeżenie – nawet najlepsze przygotowanie teoretyczne nie gwarantuje sukcesu, jeśli nauki nie podeprze się praktycznym spojrzeniem i ciężką pracą. Z drugiej strony, rozwinięcie biznesu czy zrealizowanie planu sprzedażowego narzuconego przez pracodawcę nie wystarczy, jeśli jest się niechętnym wobec merytorycznej wiedzy.

Pamiętaj, że badania nad reklamą trwają od dziesiątek lat. Przekazywana bezpłatnie wiedza ma silne podparcie w dorobku wielu naukowców.

Uwaga – jest to poradnik wraz z testem.

Niemal każdy rodzic podejmuje się tej roli z nastawieniem, że chce wypełnić ją w możliwie najlepszy sposób. Jednak nie wystarczy „chcieć”. Trzeba kochać i pracować nad sobą. Nie ma idealnego rodzicielstwa, ale istnieją pewne normy, zachowania czy metody, do których warto dążyć, aby wychować dobrego, szczęśliwego człowieka, który będzie gotowy do wyruszenia w świat i nabrania samodzielności.

Poradnik cieszy się dużym zainteresowaniem. Dobry rodzic nie robi wszystkiego idealnie, jednak nie chodzi o powielanie nierealnych scenariuszy – bardziej o to, żeby promować pożyteczną, wartościową wiedzę.

Rodzicielstwo to ogromne wyzwanie, które wymaga nieustannej nauki i wysokiej samoświadomości. Nie istnieje przepis na perfekcyjną rodzinę, dlatego w ramach kursu dostarczamy po prostu sprawdzone informacje w formie uniwersalnych porad, które warto wdrażać w codziennym życiu i wychowywaniu dziecka.

Ubierz się stosownie do okoliczności.

Nie spóźnij się.

Nie przerywaj osobie, która przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną.

Odpowiadaj rzeczowo, na temat.

To tylko kilka z wielu rozmaitych porad, które przydają się w trakcie przygotowań do kolejnego etapu rekrutacji. Darmowy kurs budzi zainteresowanie, co nie powinno dziwić osób, które poszukują pracy i są blisko zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. Od tych kilkunastu-kilkudziesięciu minut w gabinecie potencjalnego szefa czy osoby z działu HR zależy przecież bardzo wiele, bo Twoja przyszłość i sytuacja materialna.

Spędź wolny czas pożytecznie, korzystając z szansy na pozyskanie fachowej wiedzy na temat przygotowań do rozmowy kwalifikacyjnej. Zdobędziesz praktyczne informacje, które pozwolą wypaść korzystnie na spotkaniu rekrutacyjnym i wyprzedzić konkurencję w wyścigu na pożądane stanowisko.

W pewnym sensie do tego dąży większość z nas. Chcemy wywierać wpływ na innych w życiu prywatnym, zawodowym czy publicznym. Pragniemy, żeby nas słuchano i kierowano się naszymi radami lub poleceniami. Ale to wcale nie takie proste.

Aby wywierać wpływ, nie trzeba urodzić się z predyspozycjami do bycia liderem. Owszem, to pomaga, ale osobie, która chce skutecznie przekonywać innych do określonych racji czy zachowań, wystarczy cierpliwa nauka. Pewne mechanizmy są stałe i niezmienne. Jakie? Właśnie tego dowiesz się z bezpłatnego kursu Kar-Group.

Wywieranie wpływu to temat, który można i warto rozpatrywać na różne sposoby, szeroko, holistycznie. Skorzystaj z możliwości darmowej nauki w ramach tego szkolenia, zwłaszcza że dostęp jest limitowany.

Jednym z podstawowych problemów, z którymi mierzy się spora część społeczeństwa, jest brak pewności siebie. Uwiera to w najróżniejszych okolicznościach, między innymi gdy:

 • trzeba załatwić urzędową lub zawodową sprawę,
 • poznaje się innych ludzi,
 • pojawia się konieczność prowadzenia negocjacji, na przykład warunków zatrudnienia czy podziału obowiązków,
 • w celu autoprezentacji.

Chcesz zbudować pewność siebie? To nie przychodzi samo – potrzeba pracy i zdobywania wiedzy. Masz okazję popracować nad tym aspektem, wykorzystując darmowe szkolenie Kar-Group. Cieszymy się na wieść o każdym kolejnym uczestniku, ponieważ chcielibyśmy, żeby jak najwięcej osób mogło powiedzieć o sobie: „mam pewność, że dam radę”.

Szkolenie pomaga między innymi:

 • zaakceptować siebie,
 • pogodzić się z przeszłością i „przepracować” ją,
 • uświadomić sobie swoje mocne i słabe strony,
 • przełamać lęki,
 • występować na forum publicznym,
 • inteligentnie odpowiadać na zaczepki lub złośliwości.

Krótko mówiąc, to kurs dla każdego, kto chciałby się lepiej poczuć we własnej skórze i być gotowym na większą liczbę sytuacji, wychodząc z nich korzystnie.

Coraz więcej osób zauważa pozytywne efekty korzystania z indywidualnego wsparcia w realizacji planów treningowych. Ba! Coraz więcej osób poszukuje specjalistów, którzy sami ułożą kolejność ćwiczeń, doradzą, jak pracować na siłowni czy podpowiedzą w kwestii suplementacji, regeneracji i nabywania nowych umiejętności.

Trenerzy personalni są potrzebni w całym kraju, nie tylko w najzamożniejszych zakątkach stolicy. Zapisując się na limitowane szkolenie, zdobędziesz za darmo wiedzę, która zazwyczaj kosztuje (i to niemało). Przed Tobą dużo samodzielnej pracy, mnóstwo wysiłku i wiele pewnych wyrzeczeń, jednak myśląc o zawodzie trenera personalnego, warto podjąć wyzwanie i zacząć się rozwijać na wielu polach jednocześnie.

Bieganie stało się jedną z ulubionych aktywności Polaków. W każdym zakątku kraju organizuje się biegi czy maratony, które przyciągają kobiety i mężczyzn w rozmaitych kategoriach wiekowych, nie wspominając o dzieciach i seniorach. Oni również mają swoje zawody i swoich rekordzistów.

Jednak biegać trzeba umieć, a to już nie takie oczywiste. Prawidłowa technika szybkiego poruszania się jest niezbędna, żeby:

zminimalizować ryzyko kontuzji,

czerpać przyjemność z biegania,

efektywnie realizować cele treningowe, np. poprawę kondycji czy redukcję masy ciała.

Jeżeli chcesz trenować innych, jak mają biegać, podbuduj osobistą wiedzę wynikającą z doświadczenia merytoryczną wiedzą i teorią, która najzupełniej w świecie przydaje się w praktyce. To możliwe bez konieczności płacenia za kurs.

Wśród naszych bezpłatnych szkoleń znajduje się także kurs, który kierujemy do przyszłych i obecnych instruktorów fitnessu. Nie wiesz, jakie są podstawy planowania i przeprowadzania treningu? Martwisz się brakiem doświadczenia w prowadzeniu grupy? A może chcesz poznać tajniki fitness? Na te wszystkie pytania możemy odpowiedzieć w następujący sposób: skorzystaj ze szkolenia i przekonaj się osobiście. Kurs jest darmowy i niezobowiązujący.

Podsumowując – warto śledzić nasze strony i profile w mediach społecznościowych w poszukiwaniu informacji na temat nowych, kolejnych szkoleń, za które nie trzeba płacić. Bezpłatne know-how od ekspertów? Tak działamy w Kar-Group. Chętnie Cię wspieramy, jeśli chcesz się rozwijać!

Skorzystaj z darmowej wiedzy