Darmowe kursy internetowe

Darmowe kursy internetowe

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii e-learning pozwala zdobywać kompetencje bez konieczności uczestniczenia w kursach stacjonarnych. Jako Kar-Group oferujemy dostęp do wartościowych szkoleń online, ale co istotne – kilka z nich jest dostępnych całkowicie za darmo. Dowiedz się, jak poszerzyć wiedzę, inwestując jedynie swój czas, ale nie pieniądze.

Darmowe kursy w ofercie Kar-Group

 Lista darmowych kursów

Podsumowując: darmowe kursy internetowe gwarantują zero ukrytych opłat i maksimum merytorycznej wiedzy z wybranej dziedziny. Sprawdź i przekonaj się, dlaczego zaufało nam już ponad 17 tysięcy osób! Oto lista naszych bezpłatnych szkoleń.

Kursy i poradniki

1. Kurs administracja publiczna i samorządowa
2. Jak i gdzie pozyskać Klienta ?
3. Kurs Marketing i Reklama
4. Jak być dobrym rodzicem ? Poradnik + TEST
5. Poradnik dietetyczny
6. Psychologia psa
7. Jak schudnąć – poradnik video

 Szkolenia sportowe i trenerskie

1. Kurs Trener Personalny
2. Kurs Instruktor Biegania
3. Kurs Instruktor Fitness

Komercyjne kursy Kar-Group wyróżniają się na tle stacjonarnych chociażby tym, że kosztują znacznie mniej, często nawet o kilkaset złotych. W kontekście rozwoju zawodowego czy potencjalnych korzyści materialnych podobna inwestycja jest bardzo opłacalna, niemniej jednak część klientów chciałaby poznać e-learning bez dodatkowych zobowiązań. Dajemy taką możliwość.

Przygotowaliśmy kilka bezpłatnych kursów internetowych, do których dostęp – zgodnie z deklaracją – nie kosztuje nawet symbolicznej złotówki. Zastanawiasz się, dlaczego to robimy? Przede wszystkim chcemy zaprezentować swoją ofertę, a poza tym wierzymy, że w ramach rozwoju osobistego nie zamierasz poprzestać tylko na pojedynczych kursach.

Aby otrzymać dostęp do platformy e-learningowej i bezpłatnego szkolenia, wystarczy jedynie zapisać się do newslettera, czyli z praktycznego punktu widzenia podać adres e-mail, abyśmy mogli pozostawać w kontakcie. Zgodnie z prawem, możesz w każdej chwili wypisać się z newslettera, jeśli nie chcesz otrzymywać wiadomości z promocjami czy wyjątkowymi ofertami.

Jedyną różnicą w stosunku do płatnych kursów jest to, że na zakończenie darmowego szkolenia nie organizuje się egzaminu, a co za tym idzie – nie są przyznawane certyfikaty ukończenia. Aby zdobyć potwierdzenie nauki na platformie Kar-Group, konieczna jest opłata. Pytanie jednak, po co chcesz się uczyć? Dla poszerzenia wiedzy czy jedynie dla zaświadczenia?

Skorzystaj z wiedzy i odbierz konkretne wskazówki w każdym ze szkoleń. Wybierz interesujący Cię temat i podnieś swoje kompetencje.

Kurs administracja publiczna i samorządowa

Wszystkim Polakom powinno zależeć na sprawnie działającej administracji – zarówno podlegającej rządowi, jak i lokalnym samorządom. Szukając zawodu w tzw. budżetówce, należy nabyć kompetencje, które przygotowują do pracy na tak istotnym społecznie stanowisku. Nasz kurs jest wprowadzeniem do wielu zagadnień wymaganych na stanowiskach w administracji, dlatego warto skorzystać z wyjątkowej okazji do darmowego rozwoju. Do udziału zapraszamy między innymi absolwentów kierunków związanych z prawem czy księgowością.

Jak i gdzie pozyskać klienta?

Sztuka sprzedaży to nie tylko umiejętność przekonania do nabycia produktu lub usługi. Podstawowym krokiem jest przecież nawiązanie relacji z potencjalnymi klientami. Dla wielu przedsiębiorców czy początkujących przedstawicieli handlowych jest to materia bardzo trudna. Warto więc skorzystać z darmowego zasobu wiedzy, którą we współpracy z Kar-Group przygotowują eksperci z wieloletnim doświadczeniem branżowym. Jeżeli dowiesz się, jak i za pomocą jakich metod pozyskiwać klientów, uzyskiwanie pożądanych wyników finansowych stanie się znacznie łatwiejsze.

Kurs marketing i reklama

Słowo „marketing” niebezzasadnie wydaje się podstawą współczesnego biznesu. Trudno mówić o jakiejkolwiek działalności gospodarczej bez używania poszczególnych narzędzi reklamy. Szczególnie że wiele branż jest bardzo konkurencyjnych i wyróżnienie się na tle innych firm może być dużym wyzwaniem. Nasz kurs został przygotowany z myślą o początkujących i średnio-zaawansowanych pracownikach oraz przedsiębiorcach, którzy chcą podnieść kompetencje sprzedażowe, a co za tym idzie – marketingowe. Co istotne, nie ograniczamy się do teorii i dajemy dostęp do modułów, które realnie wspierają merytoryczny rozwój.

Jak być dobrym rodzicem?

Każdy, kto zakłada rodzinę, chciałby znaleźć odpowiedź na pytanie postawione w nazwie tego kursu. Nie ma jednego, idealnego modelu, który gwarantuje, że nasze dziecko wyrośnie na szczęśliwego, mądrego i dobrego człowieka. Wpływ ma na to wiele czynników. Faktem jest jednak, że współczesna nauka wspiera proces wychowawczy. Podnosząc świadomość w zakresie rozmaitych metod czy zasad, zwiększamy szansę na bycie dobrymi rodzicami. Kurs jest kombinacją poradnika i testu.

Jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej

Wśród czynników decydujących o powodzeniu na rozmowie kwalifikacyjnej wymienia się między innymi:

 • umiejętności interpersonalne,

 • kontrolę nad mową ciała,

 • przygotowanie merytoryczne,

 • stosowny, profesjonalny ubiór,

 • kulturę osobistą.

Nie pójdziemy za Ciebie na rozmowę rekrutacyjną, ale możemy zapewnić dostęp do darmowego szkolenia, które pozwala na dobre przygotowanie się na to ważne spotkanie. Skoro masz szansę skorzystać z takiej okazji – warto to zrobić. Jeżeli w efekcie zdobędziesz wymarzoną pracę, pozostaje się cieszyć i wierzyć w to, że nasze działania mają sens.

Wywieranie wpływu na ludzi

Perswazji nie należy mylić z manipulacją, która jest postrzegana pejoratywnie. Każdy z nas ma prawo do własnego zdania i powinien umieć je przekazać w sposób kulturalny. Dotyczy to zarówno życia zawodowego, jak i prywatnego. W darmowym kursie przedstawiamy zasady i metody, które zwiększają powodzenie przy prowadzeniu negocjacji lub rozmów mających przynieść określone korzyści. O socjotechnikach dowiesz się więcej między innymi z naszych materiałów wideo.

Budowanie pewności siebie

 • Stresujesz się, rozmawiając z obcymi osobami?

 • Nie wiesz, jak przedstawić własne stanowisko w pracy?

 • Obawiasz się załatwiania rozmaitych spraw?

 • Nie wierzysz w swoje możliwości?

Jeżeli chociaż na część powyższych pytań odpowiadasz twierdząco, pora zbudować większą pewność siebie. To wcale nie jest tak trudne, jak może się wydawać. Nasz bezpłatny kurs ma przynosić pozytywne efekty, które są odczuwane na co dzień, nie tylko w pracy. Merytoryczne porady prowadzą do prawdziwej metamorfozy, przede wszystkim mentalnej.

Kurs trener personalny

Popularność treningów personalnych we współczesnym sporcie nie podlega dyskusji. Wiele osób jest nastawionych na budowę formy przy wsparciu instruktora, który dzięki posiadanej wiedzy, ale i odpowiednim cechom i umiejętnościom jest w stanie zwiększyć efektywność treningów. Jeżeli przymierzasz się do pracy w charakterze trenera personalnego, wykorzystaj naszą promocję i dostęp do bezpłatnego kursu.

Kurs instruktor biegania

Jogging zajmuje wysokie miejsce na liście ulubionych aktywności Polaków. Bieganie pozwala zrzucić zbędne kilogramy, sprzyja obcowaniu z naturą i pomaga w oderwaniu się od codziennych problemów. Nic dziwnego, że tak wielu amatorów bierze udział w zawodach, które są organizowane w dosłownie każdym zakątku kraju. Część biegaczy szuka profesjonalnego wsparcia, więc jeśli chcesz zostać instruktorem, otwórz się na wiedzę. Dostarczamy ją w ramach bezpłatnego kursu online!

Kurs instruktor fitness

Choć trenować można w warunkach domowych, wiele osób nie wyobraża sobie budowania formy w innym miejscu niż lokalny klub czy siłownia. Zajęcia fitness są bardzo popularne, ale do ich prowadzenia potrzeba fachowców. Czy zdecydujesz się na ten kierunek w rozwoju zawodowym? Zachęcamy do spróbowania swoich sił, a dobrym początkiem jest nasze darmowe szkolenie internetowe.

Zapisz się na bezpłatny kurs Kar-Group

 1. Wejdź na jedną z zakładek naszych darmowych kursów.

 2. Podaj adres e-mail, zapisując się tym samym do newslettera.

 3. Po zaledwie dwóch minutach sprawdź skrzynkę e-mail, na którą dostarczamy link z dostępem do platformy e-learningowej.

To zaledwie trzy kroki do bezpłatnej, merytorycznej wiedzy w ramach kursów opracowanych przez ekspertów. Zapisz się już dziś, aby w wolnych chwilach poszerzać kompetencje, które odmienią Twoją karierę!

Darmowe kursy internetowe

 fraza kluczowa: Darmowe kursy internetowe, Darmowe kursy internetowe,  Darmowe kursy internetowe,  Darmowe kursy internetowe,  Darmowe kursy internetowe,  Darmowe kursy internetowe,  Darmowe kursy internetowe,  Darmowe kursy internetowe,  Darmowe kursy internetowe,  Darmowe kursy internetowe,  Darmowe kursy internetowe,  Darmowe kursy internetowe,  Darmowe kursy internetowe,