Kurs instruktor fitness online i stacjonarnie w Kar-Group

4.9/5 - (10 votes)

Podziel się postem

Promocyjna cena, szansa na szybkie uzyskanie wartościowego certyfikatu, a może zalety nauki przez Internet – która z korzyści najbardziej przekona Cię do sprawdzenia szkolenia Kar-Group dla instruktorów fitness i aerobiku? Przekonaj się, że nauka może być przyjemniejsza, niż Ci się wydaje. Praca nad ciałem nie wyklucza rozwoju intelektualnego, i to w wielu dziedzinach naraz. Poprzez pasję do sukcesu zawodowego – to droga, którą chętnie promujemy.

A to wszystko online

Zanim przejdziemy do omówienia szczegółów kursu, a także jego wpływu na Twoją karierę, warto przedstawić zasady firmy szkoleniowej Kar-Group. Choć posiadamy siedzibę w Ełku, naszymi kursantami są mieszkańcy całej Polski. Jak to możliwe, przecież dojazd wcale nie jest taki łatwy? Otóż mamy w ofercie kilkadziesiąt profesjonalnych, zgodnych z nowoczesnymi standardami szkoleń dla osób związanych z najróżniejszymi branżami. Szczególnie mocno skupiamy się na takich obszarach rozwoju, jak komunikacja interpersonalna, gastronomia, sport. Dlatego wśród naszych kursów instruktorskich coś dla siebie znajdą pasjonaci dyscyplin drużynowych, jak piłka nożna, siatkowa czy ręczna, ale również indywidualnych. Mamy coś dla pasjonatów fitness, ale o tym za chwilę.

590 PLN - online

Instruktor fitness (aerobik)

Rosnący trend na zdrowy tryb życia, a także powstawanie siłowni czy klubów jest wyraźnym sygnałem, że warto ukończyć kurs dla przyszłych i obecnych instruktorów fitness oraz aerobiku. Prowadzenie zajęć grupowych wymaga kompleksowej wiedzy na temat anatomii, dietetyki, celów i narzędzi treningowych czy planowania.

Zanim kupisz wypróbuj za darmo!

Zapisz się na wybrany kurs sportowy

0.00 PLN - online

Kurs Trener Personalny

Szkolenie dla osób zainteresowane sportem i treningiem personalnym. Szkolenie prowadzi kilku trenerów w formie licznych materiałów video. Skorzystaj z wiedzy treningowej, motorycznej i dietetycznej w tym jednym szkoleniu. Już teraz zapisz się i skorzystaj w wiedzy.

0.00 PLN - online

Kurs Instruktor Biegania

Szkolenie skierowane jest do wszystkich, którzy są zainteresowani sportem i bieganiem. Bogaty materiał ogólnorozwojowy z kilku dziedzin sportu jak motoryka, dietetyka i trening siłowy. Szkolenie w formie opisowej i licznych materiałów video.

0.00 PLN - online

Kurs Instruktor Fitness

Ze szkolenia powinny skorzystać osoby zainteresowane sportowym trybem życia a w szczególności treningiem fitness. Szkolenie dla amatorów i profesjonalistów. Kurs z materiałami video prowadzonymi prze kilku trenerów i instruktorów dodatkowo uzupełnione w materiały opisowe.

Kurs instruktor fitness online i stacjonarnie

Warunkiem uzyskania certyfikatu ukończenia kursu jest zdanie egzaminu wewnętrznego. Co istotne, odbywa się on również internetowo, nie musisz dojeżdżać do firmy czy stawać przed komisją, co rodzi naturalny stres. Egzamin obejmuje zagadnienia wyłącznie z obowiązkowego materiału dydaktycznego. Do zdania wystarczy 70% poprawnych odpowiedzi. Nawet gdyby powinęła się noga, poprawki nic nie kosztują. Potem pozostaje jedynie oczekiwać na przysłanie wybranej w pakiecie dokumentacji, na przykład certyfikatu, dyplomu czy pamiątkowej statuetki. Kursanci mogą również liczyć na dokumenty przetłumaczone na język obcy, co przydaje się w trakcie zagranicznej rekrutacji. Chętnie odpowiadamy na jakiekolwiek pytania, więc skontaktuj się w celu wyjaśnienia ewentualnych niejasności.

Kurs instruktora piłki ręcznej online

Do rzeczy – pora na trening

Prezentowany kurs jest zaprojektowany z myślą o przyszłych i obecnych instruktorach aerobiku oraz fitnessu. Eksperci współpracujący z Kar-Group dbają o to, by poszczególne moduły były przydatne zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych kursantów.

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach panuje swoista moda na bycie fit. To bardzo ciekawy trend, leżący w dokładnej opozycji wobec niebezpiecznego zjawiska otyłości. Tak wiele osób, w tym dzieci, kompletnie nie dba o dietę, zapomina o konieczności poruszania się, uprawiania aktywności. A przecież bez odpowiedniego żywienia i sportowego zacięcia, trudno liczyć na zdrowe, długie życie.

Na szczęście, wiele osób uświadamia sobie potrzebę trenowania i pracy nad własnym ciałem. Nie chodzi wszak o to, by każdy wyglądał jak topmodelka i kulturysta, aczkolwiek odrobina ruchu i samodyscypliny nie jest szczególnym zagrożeniem i wyrzeczeniem…

Dużą popularnością cieszą się zajęcia z fitness i aerobik, szczególnie wśród kobiet. Regularny trening jest okazją do zrzucania zbędnych kilogramów, a także zachowywania ciała w dobrej kondycji, elastyczności.

Wykwalifikowani instruktorzy fitness nie narzekają na brak zajęć. Znajdują zatrudnienia w klubach, akademiach, szkołach czy siłowniach. Często rozwijają karierę przez Internet, w mediach społecznościowych, zakładają własną działalność. A Ty – jak pokierujesz swoim życiem z takimi umiejętnościami?

Kurs, który rozwija

Nie trzeba kończyć AWF-u, by podjąć się pracy w roli instruktora fitness lub aerobik. Dobrym pomysłem jest skorzystanie z naszej oferty i uzyskanie certyfikatu dzięki nauce w ramach prezentowanego kursu. Oto jego struktura.

Do egzaminu potrzebne jest zapoznanie się z trzema modułami. Pierwszy z nich przedstawia komponenty treningu, a także formy aerobiku w obecnych czasach. Pojawia się wątek muzyki, która nie tylko uprzyjemnia ćwiczenia, ale jest jednym z narzędzi do osiągnięcia pożądanego efektu. Do tego dochodzą fizjologiczne aspekty, które trzeba uwzględnić w pracy nad ciałem.

Kolejny moduł odnosi się do choreografii – jej budowy, a także metod nauczania. Kolejna porcja wiedzy dotyczy treningów wzmacniających i wytrzymałościowych. Wreszcie, w trzecim module kursanci zgłębiają tajniki zbilansowanej diety, również w aspekcie celów treningowych.

Zdajemy sobie sprawę, że nasi kursanci są ambitni, szukają sprawdzonych źródeł wiedzy. Dlatego dorzucamy w ramach kursu materiał dodatkowy, nieobowiązujący na egzaminie. Wśród tematów: komunikacja interpersonalna, kompetencje grupowe, więcej detali na temat dietetyki… Na pewno znajdujesz tam wiele praktycznych informacji.

Pora na trening? A może kolejny krok ku rozwojowi kariery zawodowej?

kursy-online-kar-group