Kurs projektowania wnętrz online i stacjonarnie

Kurs projektowania wnętrz online i stacjonarnie

Budowa domu, remont mieszkania, aranżacja biura to z jednej strony moment ekscytujący, ważna inwestycja, mająca bezpośrednie przełożenie na jakość codziennego życia. A z drugiej? Wielkie wyzwanie, stres związany z podejmowaniem licznych wyborów lub zdaniem się na opinię innych. Postanowiliśmy włączyć do naszej oferty specjalny kurs projektowania wnętrz, który wygodnie i tanio można zalicza się przez Internet. Uzyskujesz certyfikat, ale przede wszystkim przydatną wiedzę.

Zainteresowanie kursem nie dziwi

Czy kurs projektowania wnętrz jest skierowany wyłącznie do… projektantów wnętrz? Jasne, że nie tylko, choć to właśnie ta grupa, szczególnie gdy myślimy o początkujących i aspirujących specjalistach, jako pierwsza zainteresuje się poszczególnymi lekcjami tworzącymi interesujący i przydatny program. Z kursu może jednak skorzystać każdy, na przykład pasjonat designu. Oto kilka innych, potencjalnych grup docelowych szkolenia związanego z projektowaniem wnętrz.

 

Kurs projektowania wnętrz online

Kurs projektowania wnętrz online

Dekoracja przestrzeni

Kursant może podnieść swoje umiejętności kursem doszkalającym-rozwojowym. Na kursie odnajdą się zarówno osoby, które chciałby poszerzyć dotychczasową wiedzę jak i również osoby bez wcześniejszego doświadczenia. Kurs skierowany jest do fascynatów  pięknych wnętrz, przestrzeni.

zapisz się          przebieg kursu          program kursu

 

Kurs projektowania wnętrz online

Kurs projektowania wnętrz online

Specjalista projektowania wnętrz

Kursant może podnieść swoje umiejętności kursem doszkalającym-rozwojowym. Kurs specjalista projektowania wnętrz może pomóc w podjęciu w zdobyciu wiedzy w charakterze: dekoratora, projektanta wnętrz w sklepach, instytucjach, firmach prywatnych. Kurs pomoże przy otworzeniu własnej działalności gospodarczej.

zapisz się          przebieg kursu          program kursu

Pośrednicy nieruchomości

Zawodowo zajmujesz się pośrednictwem w wynajmie, sprzedaży i kupnie mieszkań, biur i domów? Doradzasz innym przy wycenach posiadanych nieruchomości? W takim razie koniecznie zgromadź wiedzę na temat projektowania wnętrz, choćby po to, aby udzielać wartościowych wskazówek, pomagających uzyskać wyższe kwoty z transakcji (a co za tym idzie, korzystniejsze prowizje za Twoją pracę). Takie szkolenie z pewnością nie zepsuje CV – wręcz przeciwnie, dowiedzie znajomości tematu od podszewki.

Kurs projektowania wnętrz online i stacjonarnie dla właścicieli hoteli, pensjonatów, obiektów noclegowych itp.

Prowadzenie gospodarstwa agroturystycznego, nadmorskiego lub górskiego pensjonatu albo apartamentu w centrum dużego miasta to zwykle bardzo dochodowy interes. Wymagający sporych inwestycji na początku, ale generujący – w sezonie turystycznym – spore zyski.

Czy zdajesz sobie sprawę, jak duży wpływ na ocenę gości mają pozorne detale? Wybór kiepskiej jakości wyposażenia, niepraktyczne ustawienie mebli, słabe oświetlenie czy niekorzystne kolory ścian bywają przyczyną sporego rozczarowania klientów. Ukończenie kursu projektowania wnętrz online pozwala dokonać optymalnych zmian w swoim turystycznym biznesie.

Właściciele domów, mieszkań czy biur

Planujesz inwestycję – dla siebie, z myślą o przyszłości. Czy musisz zatem wynajmować projektantów wnętrz? Niekoniecznie. Kończąc kurs Kar-Group zdobędziesz elementarną wiedzę, która pomaga samodzielnie decydować o wyposażeniu domu, mieszkania czy biura. Efekt może przerosnąć najśmielsze oczekiwania i z pewnością da mnóstwo satysfakcji, inspirując do kolejnych odważnych inwestycji w przyszłości. Warto się rozwijać, poznając zasady nowoczesnego i estetycznego designu!

Przebieg kursu

Wystarczy, że zarejestrujesz się i opłacisz kurs, wówczas otrzymasz całodobowy dostęp do materiałów dydaktycznych na naszej platformie e-learningowej. Jej obsługa nie jest skomplikowana. Materiały obowiązkowe dzielimy na lekcje, które realizujesz w dowolnym czasie. Nikt nie narzuca tempa nauki, działasz na miarę możliwości.

Następnym krokiem jest przystąpienie do egzaminu wewnętrznego. Niczego innego, jak testu online, w którym trzeba odpowiedzieć na 15 pytań. Minimum 70% dobrych odpowiedzi daje efekt w postaci zaliczenia i przyznania certyfikatu. To dokumentacja, którą docenia się między innymi w urzędach pracy, honoruje przy przyznawaniu dofinansowań lub w trakcie procesu rekrutacyjnego, jako potwierdzenie kompetencji wymienionych w CV lub liście motywacyjnym.

Jak widzisz, ta forma nauki jest szczególnie wygodna i nie wymaga opuszczania domu lub zmiany nawyków. Skorzystaj z okazji, skoro cena jest tak przystępna, a warunki zaliczenia stosunkowo łatwe.

Tematyka kursu – zajęcia krok po kroku

Pierwszy etap szkolenia to wstęp, który przybliża obszar projektowania wnętrz i wprowadza do dalszych zajęć.

W drugiej lekcji omawiane są najczęstsze błędy popełniane przy aranżowaniu wnętrz. Nie trzeba dodawać, że ich unikanie jest podstawą codziennej pracy projektanta. Wiele osób wybiera dobrej jakości produkty, ale nie potrafi ich ze sobą zestawiać, co daje niezbyt estetyczny i praktyczny efekt. Rolą specjalisty jest dbać o spójność i funkcjonalność designu.

Trzecia część jest poświęcona kolorom. Dobrze wiesz, że poszczególne barwy prezentują się odmiennie w świetle naturalnym (o różnych porach dnia) i sztucznym (tu również znaczenie ma temperatura źródła światła czy kąt jego padania). Warto jednak zgromadzić szerszą wiedzę na temat zestawiania ze sobą poszczególnych kolorów, aby uzyskiwać możliwie najlepsze efekty wizualne, na przykład wrażenie powiększenia pomieszczenia.

Skoro już mowa o oświetleniu, to również bardzo istotna wiedza, której potrzebują projektanci wnętrz. Jeżeli zamiast światła neutralnego wybierzesz ciepłe, uzyskasz diametralnie inny efekt w wybranym pomieszczeniu. Ta część szkolenia pozwala przygotować się do wyboru opraw oświetleniowych czy żarówek najlepiej dostosowanych do konkretnych wnętrz.

Dalsze części kursu są związane z projektowaniem poszczególnych pomieszczeń – kuchni, salonu, łazienki i przedpokoju. To prawdziwy zastrzyk wiedzy i najlepszych praktyk stosowanych przez dziedzinowych ekspertów.

Istotą udanego projektowania wnętrz jest pogodzenie ze sobą różnych potrzeb: estetycznych, funkcjonalnych czy materialnych. Warto wziąć udział w tym kursie, choćby dla siebie, na prywatny użytek. W końcu każdy z nas chciałby mieszkać wygodnie i ładnie, prawda?

fraza kluczowa: kurs projektowania wnętrz online, projektowanie wnętrz kurs online, kurs projektowania wnętrz online za darmo, kurs aranżacji wnętrz online, kurs online projektowanie wnętrz, kurs architektury wnętrz online, kurs projektowania wnetrz online, kurs projektowania wnętrz online, projektowanie wnętrz kurs online, kurs projektowania wnętrz online za darmo, kurs aranżacji wnętrz online, kurs online projektowanie wnętrz, kurs architektury wnętrz online, kurs projektowania wnetrz online, kurs projektowania wnętrz online, kurs projektowania wnętrz online, kurs projektowania wnętrz online, kurs projektowania wnętrz online, kurs projektowania wnętrz online

No votes yet.
Please wait...